BIO
Toxi-K narozen 05.11.1983, se hudbou zabýval již od jeho prvního PC 386. Ovlivněn hlavně elektronickou hudbou, kde prošel přes Hardcore-Techno až k nynějšímu stylu DnB, převážně pak Dark/Techstep. Samozřejmě experimentuje se všemi možnýmy electro styly, kde se snaží smíchat možný i nemožný.

Zpočátku skládal v MOD Trackeru, ale jak šla doba dál, dostal se mu do ruky Fruity Loops ve verzi 2.7, u kterého to celé začalo. Zde se snažil tvořit a realizovat svoje nápady dlouhá léta. Postupem času zjistil, že ho baví mixovaní s vlastními vloženými prvky a přešel na Ableton Live, u kterého je i nyní. Momentálně se soustředí na DnB a Techno, ale je schopen podle nálady klidně zabrousit i do jiných vod.

Protože má Toxi-K hudbu rád, tak si nemohl nevšimnout i další klubové části, kterou je VJing. Vlastně se k tomu dostal náhodou. Při této příležitosti zjistil, že ho to velice baví a že tohle téma je v ČR bohužel docela opomíjeno. Prvotně neplánovaná záležitost vyústila i ke spolupráci s pár místními DJs, kdy ho na akci TECHMUSIC PARTY přizvali jako VJe. Poté se dostal na RAPSTORY 2,Blood Hip Hop, také na EUFORIA a Drumm and Bass v ROXY klubu Třebíč, připravil a mixnul i několik VJ Videi pro Klub NO6 v Uherském Hradišti, doufá, že spolupráce bude trvat i nadálea a dostane se k dalším super akcím.

Vybavení které používá: PC (C2D 1,8 4GB RAM); Notebook (Core2Duo 2,2 2GB RAM); M-Audio Oxygen V2 (převážně na Video-Efekty);Behringer BCR 2000 (Djing a ovládání Vj Softu);Sluchátka Philips SBC HP 1000;Pinnacle Studio + Soft
CHART
mp3
VIDEO
FOTO
DOWNLOAD